Cestovní agentura AQUARIUS vznikla v roce 2008 a za dobu svého působení na trhu služeb cestovního ruchu navázala spolupráci s desítkami renomovaných cestovních kanceláří v rámci České republiky a uspokojila nejeden cestovatelský sen svých klientů.

Každý člověk má individuální požadavky na trávení své dovolené a proto se snažíme nabídnout Vám nadstandardní služby v podobě servisu při jejím výběru. Uvědomujeme si, že ne každý klient má čas navštívit několik cestovních kanceláří, prolistovat jejich katalogy, popř. vyhledávat nabídky zájezdů na nepřeberném množství serverů. Naše služby jsou založeny na odlišném principu – Vy zadáte souhrn Vašich požadavků a my Vám připravíme odpovídající nabídku zájezdů. Nákup zájezdu pak můžeme vyřešit čistě elektronickou cestou, nebo za Vámi osobně přijedeme. Ty, kteří upřednostňují nákup zájezdu v kanceláři cestovní agentury, rádi po předchozí domluvě přivítáme v sídle společnosti.

Mezi naše klienty však zdaleka nepatří pouze individuální cestovatelé. Často se na nás se svými požadavky obrací skupiny (školní třídy, zájmové skupiny, sportovci apod.) či firmy, které mají např. zájem o zajištění školení, workshopy, celofiremní setkání či odborné konference. I pro ně jsme schopni vytvořit nabídku odpovídající jejich požadavkům.

Ema Havelková, majitelka cestovní agentury